Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności, gdzie sprawdzisz także zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Zakupy w cenach producenta wymagają jednorazowej rejestracji oraz zamówienia o wartości minimum 300 złotych

Bezpieczne zakupy w LR!

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas rejestracji i zakupów posiadał pewność bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, które kupuje, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej.

Naszym Klientom oferujemy też w 100% bezpieczny proces płatności. Zawsze też można wybrać opcję wygodnej i bezpiecznej płatności gotówką przy odbiorze lub uregulować płatność wcześniejszym poleceniem zapłaty. Wybierając zaś kartę kredytową jako metodę płatności, Państwa dane zostają zaszyfrowane. Nie ma więc żadnego ryzyka. Przy każdym zamówieniu zastrzegamy jednak sobie prawo do nie oferowania niektórych metod płatności i odwoływania się do metod innych.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości. Każdy produkt pochodzi z legalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie, niekiedy również banderolę, o długim terminie przydatności. Nigdy nie otwieramy produktów jakie do Ciebie trafiają. W razie wykrycia takiego procederu bądź wątpliwości co do szczelności opakowania prosimy o kontakt.
Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy do klienta. Paczki pakowane są specjalne folie bąbelkowe lub foliopaki,  kartony zabezpieczamy dodatkowo folią i taśmą. Przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę paragonu.

Stosujemy środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpieczamy te dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
Wszelkie dane, w tym dane osobowe przesyłane są przez bezpieczny protokół SSL (Secure Socket Layer). SSL stosowany jest również podczas podawania swoich danych w formularzu zamówienia, rejestracji czy podczas ich edytowania.

Wszelkie pytania dotyczące swojego stanu zdrowia w kontekście stosowania wszystkich Produktów dostępnych na stronach serwisu Internetowego, należy kierować do swojego lekarza specjalisty. Nigdy nie należy pominąć porady specjalisty lub zrezygnować z jej zasięgnięcia z powodu treści znajdujących się na witrynie.

Produkty, których stosowanie wiąże się ze szczególną ostrożnością ze strony Klienta, ze względu na ich skład i ewentualny wpływ na zdrowie osoby chorej (wpływ na ciśnienie, przyspieszenie metabolizm, pracę układu krwionośnego, nerwowego) lub jeśli posiadasz jakiekolwiek inne problemy natury zdrowotnej lub masz wątpliwości co do stosowania tego produktu, zasięgnij opinii lekarza przed jego użyciem.
Produkty zamawiane za naszym pośrednictwem nie posiadają gwarancji producenta, tylko datę przydatności do spożycia. Wynika to z przeznaczenia produktu jako środka spożywczego. Stąd też serwis gwarancyjny na produkty spożywcze nie może być respektowany.