Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności, gdzie sprawdzisz także zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Zakupy w cenach producenta wymagają jednorazowej rejestracji oraz zamówienia o wartości minimum 300 złotych

Obietnica najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach.

Na wysokiej jakości suplementów LR Klient może zawsze polegać. Aby dotrzymać danego słowa LR Health & Beauty stale inwestuje w naukę, badania i rozwój. Dlatego zawsze jesteśmy na bieżąco, a nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości dzięki zastosowaniu w procesie produkcji najnowszej technologii i ciągłym badaniom naukowym. Aby mieć pewność, że wyniki wewnętrznych badań LR są również w pełni obiektywne, LR występuje z wnioskami o nadanie patentów na wiele nowo opracowanych produktów i procesów produkcyjnych. Oryginalne receptury i niepowtarzalna jakość to cechy wyróżniające nasze produkty na rynku..

Aby zapewnić wysokie standardy, LR nie opiera się wyłącznie na rygorze ścisłej kontroli wewnętrznej , ale także występuje o niezależną kontrolę, badanie oraz ocenę jakości swoich produktów do zewnętrznych instytutów badawczych, takich jak renomowany SGS INSTITUT FRESENIUS, IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa Aloesu) czy Institut Dermatest®  w procesie certyfikacji.