Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności, gdzie sprawdzisz także zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Zakupy w cenach producenta wymagają jednorazowej rejestracji oraz zamówienia o wartości minimum 300 złotych

Prawo do odstąpienia od umowy:

Od każdej umowy zawartej poza lokalem firmy albo przez internet Klient może odstąpić w ciągu 14 dni albo od daty zawarcia umowy albo od dnia odebrania towaru bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy skontaktować się z  LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o., ul. Hutnicza 6, 40-241 Katowice, telefon: +48 32 351 12 50, faks: +48 32 351 12 55, e-mail: service.pl@LRworld.com i poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od zamówienia w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. w formie listu wysłanego pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) przed upływem terminu.

Godziny pracy biura:

W pierwszy roboczy dzień miesiąca biuro jest nieczynne. Firma realizuje zamówienia z miesiąca poprzedniego.

Skutki odstąpienia od Zamówienia:

W przypadku odstąpienia od zamówienia wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostawy, w każdym przypadku jednak nie później niż w terminie czternastu dni od dnia, w którym LR Health & Beauty Systems został poinformowany o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od zamówienia zwracane są niezwłocznie. Zwrotu płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych opłat w związku z tym zwrotem. Zastrzeżona jest jednak możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia LR Health & Beauty Systems dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

Zwrotu lub przekazania towaru należy dokonać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w terminie czternastu dni od daty, w której poinformowaliście Państwo LR Health & Beauty o odstąpieniu od umowy. Termin będzie zachowany, jeśli towar zostanie odesłany przed upływem czternastu dni. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi Zamawiający. Odpowiadają Państwo tylko za utratę wartości produktów LR tylko wtedy, gdy utrata wartości wynika z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów.

Uwaga: zgodnie z Art. 38 Ustawy o prawach konsumenta Klient nie ma prawa do odstąpienia od umów dotyczących dostawy towarów w zapieczętowanych opakowaniach, które po otwarciu nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli ich pieczęć lub banderola po otwarciu opakowania zostały naruszone po dostarczeniu.