Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności, gdzie sprawdzisz także zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Zakupy w cenach producenta wymagają jednorazowej rejestracji oraz zamówienia o wartości minimum 300 złotych
WYPEŁNIJ SWOJE DANE OSOBOWE - DANE OBOWIĄZKOWE NIEZBĘDNE DO REJESTRACJI:


ZAZNACZ ODPOWIEDNIE POLA

 Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem serwisu i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na (zaznacz właściwe):*) Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych będzie LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o. ul. Hutnicza 6, 40-241 Katowice. Przetwarzane będą w oparciu o przepisy prawa a ich podanie jest konieczne w procesie realizacji zamówień w cenach producenta oraz dodatkowych akcji promocyjnych. Pozostałe dane osobowe, które od Ciebie otrzymamy (np. Twój wizerunek) przetwarzany będzie na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość rejestracji i tym samym realizacji zamówienia.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uznasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych narusza przepisy prawa, w szczególności Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacji międzynarodowej.